Stavangeren nr.2 1999

Innhold:

  • Side 3: Ved Kiellands grav av Leif Johan Sevland
  • Side 4: Domkirkens restaurering av Ove Hagir
  • Side 8: Fra Trankebar til Breiavatnet av Gunnar A Skadberg
  • Side l4: Worsehuset finnes fortsatt av Halvor Pedersen
  • Side l8: Tobakksproduksjonen i Stavanger 1940-45 av Oddvar Høiland
  • Side 22: Stavangrt i reformasjonsårhundret av E.A. Erichsen
  • Side 28: Samfunnsbyggeren som forbygde seg av Jan Gjerde
  • Side30: Styrets beretning , Årsmøtet

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 11:56:54
Script start
Timing: Dec 07 2021 11:56:54
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 11:56:54
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 11:56:54
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 11:56:54
Script end

Main resources:

Total runtime0.2075 sec
Peak memory usage27,136.0000 KB
Database Queries75

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01030.0342 3,168.75004,720.0938
Module start 'content' 0.04450.0919 7,888.843810,598.8594
Module end 'content' 0.13640.0710 18,487.70313,934.7969
Script end 0.2074  22,422.5000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01879.0347320.0006
Check MTime0.00954.6012320.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.212610.0004
Mysqli_queries0.00874.1889750.0001
Looping result0.00140.6592750.0000
TS translator
TS init0.00462.209830.0015
TS cache load0.00231.110930.0008
TS context load0.00170.839730.0006
Template Total0.134164.630.0447
Template load0.00934.485430.0031
Template processing0.124760.089030.0416
Template load and register function0.00120.597110.0012
states
state_id_array0.00010.061710.0001
state_identifier_array0.00030.132520.0001
Override
Cache load0.00452.1637300.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00291.409620.0015
Fetch class attribute can translate value0.00040.208210.0004
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.011520.0000
XML
Image XML parsing0.00110.521010.0011
General
String conversion0.00000.009820.0000
dbfile0.00411.9798180.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/file.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/file.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
8content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
8content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 30
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs