2001

Stavangeren nr.1 2001

Innhold:

  • Side 2: Byhistorien Av Berit M Grande
  • Side 3: Vålands historie ( del II ) Av Kirsten Ursin - Smith
  • Side 10: Bojer - Lange Av Reidar Frafjord
  • Side 13: Jens Zetlitz Av Jan Christiansen
  • Side 18: Speideren blir forbudt. Av Halvor Pedersen
  • Side 19: Historien om Ynglingen Av Halvor Pedersen
  • Side 22: Ingvald Enersen "Original Farce" Av Harald Sommerfeldt Schmidt
  • Side 24: Nye kulturhistoriske skilter Av Erling Sømme Kielland

Stavangeren nr.2 2001

Innhold:

  • Side 3: Lederens spalte
  • Side 5: Stavangers byvåpen, av Jan Gjerde
  • Side 10: Henrik Krøyer - og de tre søstrene Gjesdahl, av Reidar Frafjord
  • Side 15: Kjøp et stykke byhistorie...
  • Side 18: Tagholdtmannen, av Mari Anne Næsheim Hall
  • Side 20: Misjonærsønnen Bertram Jensenius, familie og "Misjonsbarna på Korsteige", av Reidar Frafjord
  • Side 24: Bækken, av Sigurd Rygh
  • Side 28: Fra redaksjonen
  • Side 31: Einar Heden ( 1916 - 2001 ).

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 11:14:03
Script start
Timing: Dec 07 2021 11:14:03
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 11:14:03
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 11:14:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 11:14:03
Script end

Main resources:

Total runtime0.1926 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries58

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01160.0277 3,168.45314,720.0391
Module start 'content' 0.03930.1275 7,888.492211,500.1016
Module end 'content' 0.16680.0258 19,388.59381,579.1797
Script end 0.1925  20,967.7734 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01668.6004330.0005
Check MTime0.00854.3957330.0003
Mysql Total
Database connection0.00020.129710.0002
Mysqli_queries0.00743.8518580.0001
Looping result0.00070.3844580.0000
TS translator
TS init0.00402.065630.0013
TS cache load0.00191.009130.0006
TS context load0.00140.738330.0005
Template Total0.129267.130.0431
Template load0.00763.955430.0025
Template processing0.121663.104730.0405
Template load and register function0.00110.546210.0011
states
state_id_array0.00040.204030.0001
state_identifier_array0.00050.277640.0001
Override
Cache load0.00392.0448600.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00572.984050.0011
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.020850.0000
General
String conversion0.00000.009820.0000
dbfile0.00261.3490150.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
17content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
14content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
17content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 60
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs