Stavangeren nr.3 2005

Innhold

  • Side 3: Leder Av Berit M. Grande
  • Side 4: Dreyer - mappen 1957 (nr.2) Av Anders Bærheim
  • Side 13: Fra krigens saga (3): Treet i Oranienburg Av Einar Kåre Johannessen
  • Side 19: Kampen skole - 80 år i tiden Av Reidar Frafjord
  • Side 27: Lærarutdanninga i Stavanger - 50 år Av Sigmund Sunnanå
  • Side 33: Da Stavanger var liten Av Erling Sømme Kielland

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 10:55:37
Script start
Timing: Dec 07 2021 10:55:37
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 10:55:37
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 10:55:37
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 10:55:37
Script end

Main resources:

Total runtime0.1917 sec
Peak memory usage27,136.0000 KB
Database Queries75

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01160.0343 3,168.79694,720.0000
Module start 'content' 0.04590.0825 7,888.796910,591.5234
Module end 'content' 0.12840.0633 18,480.32033,934.5156
Script end 0.1916  22,414.8359 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01769.1936320.0006
Check MTime0.00904.7098320.0003
Mysql Total
Database connection0.00140.708910.0014
Mysqli_queries0.00804.1614750.0001
Looping result0.00120.6334750.0000
TS translator
TS init0.00452.331630.0015
TS cache load0.00241.252030.0008
TS context load0.00180.944230.0006
Template Total0.119362.230.0398
Template load0.00904.689430.0030
Template processing0.110257.479830.0367
Template load and register function0.00130.669210.0013
states
state_id_array0.00010.065210.0001
state_identifier_array0.00020.121620.0001
Override
Cache load0.00392.0434260.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00321.694320.0016
Fetch class attribute can translate value0.00030.172710.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.011420.0000
XML
Image XML parsing0.00090.476210.0009
General
String conversion0.00000.009020.0000
dbfile0.00321.6949180.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/file.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/file.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
6content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
6content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 26
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs