2009

Stavangeren nr.1 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Årsmøtereferat
  • Side 6: Stavanger – og staven Av Finn Bringsjord
  • Side 18: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 23: Stavanger-navnet kommer av formen på fjorden Av Reidar Frafjord
  • Side 29: Steglebakken Av Hans E. Næss

Stavangeren nr.2 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Vesttårnet i Stavanger Domkirke Av Finn Bringsjord
  • Side 13: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 18: Lystgårder og landsteder syd for sentrum Av Hanne Thomsen og Kari Thomsen
  • Side 36: Redningsselskap for byens «unge syndere» Av Hans E. Næss

Stavangeren nr.3 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 5: Stavangers eldste historie Av Finn Bringsjord
  • Side 21: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 27: Dreyer kalender 1958 Av Sigurd Bærheim
  • Side 41: Industrien i Stavanger i gammel og ny tid JOKER

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 09:53:04
Script start
Timing: Dec 09 2021 09:53:04
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 09:53:04
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 09:53:04
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 09:53:04
Script end

Main resources:

Total runtime0.1960 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries69

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01110.0275 3,167.35164,720.0313
Module start 'content' 0.03860.1326 7,887.382811,538.4375
Module end 'content' 0.17120.0248 19,425.82031,579.6797
Script end 0.1959  21,005.5000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01628.2863330.0005
Check MTime0.00844.2739330.0003
Mysql Total
Database connection0.00020.122410.0002
Mysqli_queries0.00653.3319690.0001
Looping result0.00070.3752690.0000
TS translator
TS init0.00402.032530.0013
TS cache load0.00190.976530.0006
TS context load0.00140.712630.0005
Template Total0.133468.130.0445
Template load0.00753.851230.0025
Template processing0.125864.177630.0419
Template load and register function0.00100.489210.0010
states
state_id_array0.00050.230540.0001
state_identifier_array0.00050.279950.0001
Override
Cache load0.00402.0640710.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00542.767170.0008
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.025470.0000
General
String conversion0.00000.008620.0000
dbfile0.00261.3049160.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
20content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
15content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
16content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 68
 Number of unique templates used: 12

Time used to render debug report: 0.0003 secs