Stavangeren nr.1 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Årsmøtereferat
  • Side 6: Stavanger – og staven Av Finn Bringsjord
  • Side 18: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 23: Stavanger-navnet kommer av formen på fjorden Av Reidar Frafjord
  • Side 29: Steglebakken Av Hans E. Næss

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 11:15:23
Script start
Timing: Dec 07 2021 11:15:23
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 11:15:23
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 11:15:23
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 11:15:23
Script end

Main resources:

Total runtime0.1954 sec
Peak memory usage27,136.0000 KB
Database Queries75

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01380.0360 3,168.75004,720.0938
Module start 'content' 0.04970.0836 7,888.843810,594.1797
Module end 'content' 0.13340.0619 18,483.02343,933.4063
Script end 0.1953  22,416.4297 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01849.4251320.0006
Check MTime0.00964.9236320.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.202710.0004
Mysqli_queries0.00844.2946750.0001
Looping result0.00130.6406750.0000
TS translator
TS init0.00442.229130.0015
TS cache load0.00211.068530.0007
TS context load0.00150.787230.0005
Template Total0.118460.630.0395
Template load0.00834.239630.0028
Template processing0.110156.332830.0367
Template load and register function0.00110.571210.0011
states
state_id_array0.00010.065510.0001
state_identifier_array0.00030.134120.0001
Override
Cache load0.00392.0193280.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00281.410620.0014
Fetch class attribute can translate value0.00030.157110.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.012720.0000
XML
Image XML parsing0.00090.444210.0009
General
String conversion0.00000.011220.0000
dbfile0.00381.9262180.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/file.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/file.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
8content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
6content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 27
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs