2010

Stavangeren nr. 1 2010

Innhold:

  • Side 3 Leder av Hans E. Næss
  • Side 4 Årsmøtereferat
  • Side 7 Bekken på "Egenæs" av Reidar Frafjord
  • Side 15 Wilhelm Nessler - Stavangers og Norges første rørlegger av Gunnar A. Skadberg
  • Side 30 Sporene etter Anne Larsdatter av Synnøve Østebø
  • Side 37 Lars Larsen Geilanes fødested av Hans E. Næss

Stavangeren nr. 2 2010

Innhold:

  • Side 3 Leder av Hans E. Næss
  • Side 5 Jagterindringer av H.C. Pedersen
  • Side 13 Fra det gamle Stavanger. Avisartikkel fra 1899. Omskrevet av Bjørn Samuelsen
  • Side 41 Stavanger gassverk av Bente Madsen Bærheim
  • Side 40 Didrik Arup Seip minnes sin skoletid på Kongsgård omkring år 1900 av Reidar Frafjord
  • Side 52 Av og om John Tanke Sviland. Jan Christiansen

Stavangeren nr. 3 2010

Innhold:

  • Side 3 Leder av Hans E. Næss
  • Side 4 Dreyerkalender 1942 Av Anders Bærheim
  • Side 23 De engelske prinsessers besøk i Stavanger Ved Bjørn Samuelsen
  • Side 33 Et rystet haugianerhjem Av Jan Fredrik Berg
  • Side 43 Natvig Minde – en holme i Stavanger bys historie Av Harald Hamre

Stavangeren nr. 4 2010

Innhold:

  • Side 3 Leder av Hans E. Næss
  • Side 5 Inge Stensland Av Reidar Frafjord
  • Side 11 Bydelen Vestre Platå Av Jan Gjerde
  • Side 21 Høstmarken i Stavanger for 150 år siden Stavanger Avis/Bjørn Samuelsen
  • Side 29 Byhistorisk skilting 29 Av Reidar Frafjord

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 11:23:13
Script start
Timing: Dec 07 2021 11:23:13
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 11:23:13
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 11:23:13
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 11:23:13
Script end

Main resources:

Total runtime0.1918 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries74

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00930.0283 3,167.35164,720.0313
Module start 'content' 0.03750.1439 7,887.382811,564.1172
Module end 'content' 0.18140.0103 19,451.5000420.2969
Script end 0.1917  19,871.7969 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01608.3682310.0005
Check MTime0.00844.3981310.0003
Mysql Total
Database connection0.00030.146410.0003
Mysqli_queries0.00733.8122740.0001
Looping result0.00080.4187740.0000
TS translator
TS init0.00412.130630.0014
TS cache load0.00191.016330.0006
TS context load0.00140.753030.0005
Template Total0.129867.730.0433
Template load0.00753.909930.0025
Template processing0.122263.745730.0407
Template load and register function0.00100.509510.0010
states
state_id_array0.00060.317850.0001
state_identifier_array0.00080.441260.0001
Override
Cache load0.00402.0750710.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00603.105590.0007
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.032290.0000
General
String conversion0.00000.008320.0000
dbfile0.00190.9714140.0001
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 62
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs