Stavangeren nr. 2 2012

Innhold:

  • Side 1 Leder. Av Harald Sig. Pedersen
  • Side 3 Hjelmelandsgaten 1 – Liv og levekår 1900-1920 Av Stine Bjørk Storhaug
  • Side 28 Torget 7 – «Hauge på Torget» Av Gunnar A. Skadberg
  • Side 43 Fra Fagerhøi til Furu gård, en kort krønike Av Reidar Frafjord
  • Side 50 – «Ikke dokumentert eller sannsynliggjort»..? Kommentar til en artikkel av Pål Mitsem i Stavangeren. Av Erling S. Kielland
  • Side 54 Medlemmer i Byhistorisk forening Stavanger 2012

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 10:08:46
Script start
Timing: Dec 07 2021 10:08:46
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 10:08:46
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 10:08:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 10:08:46
Script end

Main resources:

Total runtime0.1150 sec
Peak memory usage21,248.0000 KB
Database Queries25

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00900.0276 3,168.79694,720.1563
Module start 'content' 0.03660.0680 7,888.953110,575.9766
Module end 'content' 0.10450.0104 18,464.9297417.4844
Script end 0.1149  18,882.4141 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.015213.2397290.0005
Check MTime0.00796.8329290.0003
Mysql Total
Database connection0.00030.231410.0003
Mysqli_queries0.00383.2877250.0002
Looping result0.00030.2356250.0000
TS translator
TS init0.00413.531130.0014
TS cache load0.00201.729230.0007
TS context load0.00151.297230.0005
Template Total0.053946.930.0180
Template load0.00817.069330.0027
Template processing0.045739.770430.0152
Template load and register function0.00110.948910.0011
states
state_id_array0.00010.099110.0001
state_identifier_array0.00020.202620.0001
Override
Cache load0.00383.3005170.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00272.329120.0013
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.018220.0000
General
String conversion0.00000.012020.0000
dbfile0.00121.0159100.0001
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/file.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/file.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 13
 Number of unique templates used: 9

Time used to render debug report: 0.0003 secs