2009

Stavangeren nr.1 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Årsmøtereferat
  • Side 6: Stavanger – og staven Av Finn Bringsjord
  • Side 18: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 23: Stavanger-navnet kommer av formen på fjorden Av Reidar Frafjord
  • Side 29: Steglebakken Av Hans E. Næss

Stavangeren nr.2 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Vesttårnet i Stavanger Domkirke Av Finn Bringsjord
  • Side 13: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 18: Lystgårder og landsteder syd for sentrum Av Hanne Thomsen og Kari Thomsen
  • Side 36: Redningsselskap for byens «unge syndere» Av Hans E. Næss

Stavangeren nr.3 2009

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 5: Stavangers eldste historie Av Finn Bringsjord
  • Side 21: Gjemt – men ikke glemt Av Erling S. Kielland
  • Side 27: Dreyer kalender 1958 Av Sigurd Bærheim
  • Side 41: Industrien i Stavanger i gammel og ny tid JOKER

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 11:21:55
Script start
Timing: Dec 07 2021 11:21:55
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 11:21:56
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 11:21:56
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 11:21:56
Script end

Main resources:

Total runtime0.2028 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries69

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01020.0273 3,168.26564,720.0469
Module start 'content' 0.03760.1410 7,888.312511,538.3750
Module end 'content' 0.17850.0242 19,426.68751,579.6172
Script end 0.2027  21,006.3047 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01627.9970330.0005
Check MTime0.00834.1179330.0003
Mysql Total
Database connection0.00020.116910.0002
Mysqli_queries0.00743.6473690.0001
Looping result0.00090.4368690.0000
TS translator
TS init0.00462.247530.0015
TS cache load0.00261.263130.0009
TS context load0.00201.010530.0007
Template Total0.141970.030.0473
Template load0.00743.632330.0025
Template processing0.134566.323830.0448
Template load and register function0.00180.893610.0018
states
state_id_array0.00050.254540.0001
state_identifier_array0.00060.304250.0001
Override
Cache load0.00391.9003710.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00864.263170.0012
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.029670.0000
General
String conversion0.00000.007920.0000
dbfile0.00261.2919160.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
20content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
15content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
16content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 68
 Number of unique templates used: 12

Time used to render debug report: 0.0003 secs