1992

Stavangeren nr.2 1992

Innhold:

  • Lederens spalte.
  • Høstens arrangementer.
  • Diverse.
  • Utdrag fra Bytinget i 1708 og 1711.
  • Fra redaksjonen.

Stavangeren nr.3 1992

Innhold:

  • Lederens spalte
  • Plan af Stavanger
  • . . .visste du at? av Jan C.W.Ivarson
  • Siden sist
  • Vi minner om!
  • Fra redaksjonen

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 09:47:22
Script start
Timing: Dec 09 2021 09:47:22
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 09:47:22
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 09:47:22
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 09:47:22
Script end

Main resources:

Total runtime0.1613 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries58

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00900.0307 3,166.99224,720.0078
Module start 'content' 0.03960.0981 7,887.000011,437.7969
Module end 'content' 0.13770.0235 19,324.79691,578.0078
Script end 0.1613  20,902.8047 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.017510.8759330.0005
Check MTime0.00895.5403330.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.223710.0004
Mysqli_queries0.00553.3930580.0001
Looping result0.00060.4012580.0000
TS translator
TS init0.00503.074130.0017
TS cache load0.00241.478530.0008
TS context load0.00150.954630.0005
Template Total0.088454.830.0295
Template load0.00754.635630.0025
Template processing0.080950.136430.0270
Template load and register function0.00100.607310.0010
states
state_id_array0.00030.211930.0001
state_identifier_array0.00050.295540.0001
Override
Cache load0.00352.1595230.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00543.337350.0011
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.024450.0000
General
String conversion0.00000.010520.0000
dbfile0.00261.6381150.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 14
 Number of unique templates used: 9

Time used to render debug report: 0.0003 secs