1993

Stavangeren nr.1 1993

Innhold:

  • Lederens spalte og Sankt Svithun, av Geir Hetland.
  • Knut Iversen Sør-Sunde av Gunnar A. Skadberg.
  • Eg e' fra Stavanger gjør de' någe! ? av Bjørn Aarre
  • Historien bak karakterboken i Rosenkratnzgaten. av Gunnar A. Skadberg.

Notiser:

  • Kvekerne har 175 års jubileum.
  • Norgescup i historie.
  • Lokalhistorisk litteratur.
  • Fra redaksjonen.

Stavangeren nr.2 1993

Innhold:

  • Gåten om Stavangernavnet av Erling K. Samme
  • Stavanger-navnet av Sigurd Rygh
  • Anders Andersen Reianes av Gunnar A. Skadberg
  • Tannlegebesøk i 7853 av Erling K. Samme
  • Teglverket på Boganes av Gunnar A. Skadberg
  • Det såkalte Rosnæshuset av Sigurd Rygh

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 09:22:04
Script start
Timing: Dec 09 2021 09:22:04
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 09:22:04
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 09:22:04
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 09:22:04
Script end

Main resources:

Total runtime0.1774 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries58

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00890.0274 3,166.99224,720.0078
Module start 'content' 0.03640.1168 7,887.000011,488.3906
Module end 'content' 0.15310.0242 19,375.39061,579.0234
Script end 0.1774  20,954.4141 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01629.1229330.0005
Check MTime0.00834.6938330.0003
Mysql Total
Database connection0.00030.147710.0003
Mysqli_queries0.00573.1924580.0001
Looping result0.00060.3653580.0000
TS translator
TS init0.00392.197930.0013
TS cache load0.00191.076930.0006
TS context load0.00140.790630.0005
Template Total0.117266.130.0391
Template load0.00764.266630.0025
Template processing0.109661.752230.0365
Template load and register function0.00100.554010.0010
states
state_id_array0.00040.201730.0001
state_identifier_array0.00050.284240.0001
Override
Cache load0.00382.1504520.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00563.135650.0011
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.023050.0000
General
String conversion0.00000.009120.0000
dbfile0.00241.3534150.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
14content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
10content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
14content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 52
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs