1994

Stavangeren nr.1 1994

Innhold:

  • Cornelius Cruys av Bjørn Aarre
  • " ........... ambulerende skrønemagere..." av Erling Sømme
  • Visste du at... av Jan C. W. Ivarson
  • Kjelvene av Bjørn Aarre
  • Morfar minnes av Jan C. W. Ivarson

Stavangeren nr.2 1994

Innhold:

  • Kjære medlem av Bjørn Aarre
  • Side 2: Fra redaktøren av Geir Hetland
  • Side 3: Syklus Stavanger Sankt Svithun Syftesok av Geir Hetland
  • Side 4: Styreportretter av Gunnar A. Skadberg
  • Side 13: Hvem eide Bispeladegården ? av Gunnar A. Skadberg
  • Side 25: Byseglet med vinranken av Geir Hetland
  • Side 29: Norsk politikk i årene 1448 - 1454. av Bjørn Aarre

Stavangeren nr.3 1994

Innhold:

  • Side 1: Kjære medlem av Bjørn Aarre
  • Side 2: Innholdsfortegnelse
  • Side 3: Gylden årgang (redaktørens leder) av Geir Hetland
  • Side 4: I Vesterveg: Shetland av Aud Unni Finnebråten
  • Side 4: Orkenfly av Aud Unni Finnebråten
  • Side 10: Programmet for høsten 1994 av Geir Hetland
  • Side 11: Det såkalte Rosnæs-huset av Sigurd Rygh
  • Side 18: Byvandring til eller på kampen av Geir Hetland
  • Side 26: Bemerk! av Geir Hetland
  • Side 27: Bydag for Stavanger? av Geir Hetland
  • Side 37: Redaktøren beklager! av Geir Hetland

Stavangeren nr.4 1994

I N N H O L D:

  • Side 1: Kjære medlem av Bjøm Aarre
  • Side 3: Innholdsfortegnelse
  • Side 4: Mens vi venter av Geir Hetland
  • Side 6: Bispestav blir foreningslogo av Erling K. Sømme
  • Side 10:Syftesokk i almanakken av Geir Hetland
  • Side 11: Peder Severin Krøyer av Sigurd Rygh
  • Side 13: Byvandring på Kampen korrigering og supplering av Reidar Fratjord
  • Side 15: Et tilbakeblikk av Therese Osjord
  • Side 20: "Fredheim" Eiganesveien 113 av Gunnar A. Skadberg
  • Side 26: Jens Zetlitz Kielland av Bjørn Aarre
  • Side 27: Slett skjøtsel av gamle trær med byhistorisk verdi av Erling K. Sømme
  • Side 30: Tegner(e) etterlyses av Geir Hetland
  • Side 30: Ny landsomfattende innsamling av Bjørn Aarre
  • Side 31: Hr. Olav Nilsson til Talgje av Bjørn Aarre
  • Side 47: Lysende ide av Geir Hetland
  • Side 48: Bergbilder, klostergang og kongelig kapell av Geir Hetland
  • Side 56: I banken - men på museet av Geir Hetland
  • Side 57: Strømsteinen(e) med hermetikk av Geir Hetland
  • Side 58: Notabene! av Bjørn Aarre

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 08:58:16
Script start
Timing: Dec 09 2021 08:58:16
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 08:58:16
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 08:58:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 08:58:16
Script end

Main resources:

Total runtime0.2965 sec
Peak memory usage23,040.0000 KB
Database Queries80

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01230.0369 3,166.99224,720.0078
Module start 'content' 0.04920.2219 7,887.000011,680.6719
Module end 'content' 0.27110.0253 19,567.67191,582.3203
Script end 0.2964  21,149.9922 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01876.2909330.0006
Check MTime0.00953.1870330.0003
Mysql Total
Database connection0.00020.083610.0002
Mysqli_queries0.00842.8264800.0001
Looping result0.00090.3190800.0000
TS translator
TS init0.00481.613730.0016
TS cache load0.00210.707530.0007
TS context load0.00150.495130.0005
Template Total0.218773.730.0729
Template load0.00802.685830.0027
Template processing0.210671.038830.0702
Template load and register function0.00100.345010.0010
states
state_id_array0.00070.230150.0001
state_identifier_array0.00080.257460.0001
Override
Cache load0.00511.71951440.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00622.096390.0007
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.021590.0000
General
String conversion0.00000.007120.0000
dbfile0.00301.0019170.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
42content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
40content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
42content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 144
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs