1995

Stavangeren nr.1 1995

Innhold:

  • Side 2: Kjære medlem ! av Bjørn Aarre
  • Side 4: Kjør bare ikke over forhistorisk tid ! av Geir Hetland
  • Side 6: Program for våren 1995 av Kjell Petter Løhre
  • Side 9: Peter Severin Krøyer snakker svensk av Geir Hetland
  • Side 10: Severdig Stavanger - film ! ! av Geir Hetland
  • Side 11: Jens Zetlitz Kielland av Bjørn Aarre
  • Side 15: Etterlysning av Geir Hetland
  • Side 16: ikke en elendig i porten av Therese Osjord
  • Side 19: Stedet og kartet av Geir Hetland

Stavangeren nr.2 1995

Innhold:

  • Side 2: Kjære medlem ! av bjørn Aarre
  • Side 3: Museumsfolk og Bydag av Geir Hetland
  • Side 5: Byflagget går ikke til topps ! av Geir Hetland
  • Side 8: Byhistorisk Forening får uttalerett av Erling K. Sømme
  • Side 10: Noen utfyllende opplysninger om Karsten Roedder pluss + av Geir Arve Simonsen
  • Side l2: Oscars gate 18 av Geir Hetland
  • Side 17: Den Kombinerede Indretning et sosialpolitisk monstnim ! av Lars Vaage
  • Side 29: Bydag for Stavanger av Geir Hetland

Stavangeren nr.3 1995

Innhold:

  • Side 2: Kjære medlem! av Bjørn Aarre
  • Side 3:Løvblad og bladform av Geir Hetland
  • Side 4: Vårt medlemsblad - tredjegenerasjons medlemsblad av Erling K. Sømme
  • Side 5: St. Petri kirke og dens forgjengere av R. Tveterås
  • Side 8:Hospitalstiftelsen av Sigurd Rygh
  • Side 10: Peter Johan Fugellie av Bjørn Aarre
  • Side 13: Styrets medlemshilsen av styret i Byhistorisk Forening
  • Side 14: ... og medlemstallet stiger av styret i Byhistorisk Forening
  • Side 15: Vi gratulerer 70-års jubilanten Jan C. W. Ivarson av Bjørn Aarre
  • Side 18: Bokpresentasjon:"Men han var Aleksander" av Engvald Bakkan
  • Side 21:Vandring i Østervåg av Geir Hetland
  • Side 23: Interessert i slektsgransking og eller heraldikk ?

Stavangeren nr.4 1995

Innhold:

  • Side 2: Kjære medlem ! av Bjørn K. Aarre
  • Side 3: Skjerv og stall ! av Geir Hetland
  • Side 5: Stavangers Bys Historie av geir Hetland
  • Side 8: Kielland - slekten. av Bjørn K. Aarre
  • Side 9: Dikterpresten Jens Zetiitz. av Bjørn K. Aarre
  • Side 13: Halvtres meter i Esbjerg. av Geir Hetland
  • Side 16: Stavanger - sangen ! av Geir hetland

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 08:27:38
Script start
Timing: Dec 09 2021 08:27:38
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 08:27:38
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 08:27:38
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 08:27:38
Script end

Main resources:

Total runtime0.2668 sec
Peak memory usage23,040.0000 KB
Database Queries80

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00920.0312 3,166.99224,720.0078
Module start 'content' 0.04050.2011 7,887.000011,656.2500
Module end 'content' 0.24150.0252 19,543.25001,581.9609
Script end 0.2667  21,125.2109 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01766.6106330.0005
Check MTime0.00893.3177330.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.145410.0004
Mysqli_queries0.00843.1480800.0001
Looping result0.00100.3564800.0000
TS translator
TS init0.00461.718030.0015
TS cache load0.00210.788230.0007
TS context load0.00150.563330.0005
Template Total0.197474.030.0658
Template load0.00813.049230.0027
Template processing0.189270.911630.0631
Template load and register function0.00100.375810.0010
states
state_id_array0.00070.245550.0001
state_identifier_array0.00080.281660.0001
Override
Cache load0.00501.88231270.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00582.157990.0006
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.022790.0000
General
String conversion0.00000.006420.0000
dbfile0.00281.0644170.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
36content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
35content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
36content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 127
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs