2003

Stavangeren nr.1 2003

Innhold
  • Side 3: (Leder) Så kjekt! Av Berit M. Grande
  • Side 4: Peder Severin Krøyers besøk i sin fødeby Av Reidar Frafjord
  • Side 7: Byen Av Trygve Wyller
  • Side 12: Byhistorisk skilting Av Berit M. Grande
  • Side 13: Dreyer kalenderen 1955 Av Anders Bærheim
  • Side 21: Byparken – en historisk oversikt Av Bodil Wold Johnsen

Stavangeren nr.2 2003

Innhold
  • Side 3: (Leder) En ny vår Av Berit M. Grande
  • Side 4: De beste blir aldri vår fremtid Av Reidar Frafjord
  • Side 9: Streif fra byens liv i hundre år Avisartikkel
  • Side 14: Skoleholder og klokker Av Gunnar Skadberg
  • Side 21: 17. mai Av Halvor Storm
  • Side 24: Minner om Bjergsted Avisartikkel
  • Side 27: Gutteliv i Stavanger Av Oscar Andreas Iversen

Stavangeren nr.3 2003

Innhold
  • Side 3: (Leder) "Det henge samen" Av Berit M. Grande
  • Side 4: Tollinspektør Stang -et hundreårsminne Av Reidar Frafjord
  • Side 7: Hjalmar August Schiøtz -en banebrytende øyelege fra Stavanger Av Gunnar A. Skadberg
  • Side 10: Brev fra Jan Christiansen
  • Side 11: Dokumenter i Vatikanets arkiv kaster lys over Stavangers historie Av Torstein Jørgensen
  • Side 14: Den første SIF - Viking kampen etter frigjøringen Av Reidar Frafjord
  • Side 17: Breiavannet i februar 1864 Av Anders Bærheim
  • Side 19: Anders Svela vognmandsforretning Av Reidar Frafjord
  • Side 29: Stokkaveien 33, villa - sykehus og kvinnebo Av Reidar Frafjord
  • Side 32: Konsumpsjonsboden ved Breiavatnet Av Gunnar A. Skadberg

Stavangeren nr.4 2003

Innhold
  • Side 3: (Leder) Så tenner vi et lys... Av Berit M. Grande
  • Side 4: "...ringer kransen om vår gamle stad" Av Reidar Frafjord
  • Side 7: Husker du? Av Erling Sømme Kielland
  • Side 9: Friedrich Petersen - gründeren som skapte Hillevåg. Av Jan Gjerde
  • Side 12: Fredheim - Eiganesveien 113 Stavangers bispebolig Av Gunnar A. Skadberg
  • Side 21: Byens unge døde - Anders Platou Wyller Av Reidar Frafjord
  • Side 27: O, Jul med din Glæde Av Chr. Henriksen

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 08:46:11
Script start
Timing: Dec 09 2021 08:46:11
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 08:46:11
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 08:46:11
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 08:46:11
Script end

Main resources:

Total runtime0.2962 sec
Peak memory usage22,784.0000 KB
Database Queries74

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01270.0356 3,166.99224,720.0078
Module start 'content' 0.04830.2354 7,887.000011,634.9375
Module end 'content' 0.28370.0124 19,521.9375422.0234
Script end 0.2961  19,943.9609 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01896.3931310.0006
Check MTime0.00983.3210310.0003
Mysql Total
Database connection0.00030.090610.0003
Mysqli_queries0.00882.9808740.0001
Looping result0.00100.3347740.0000
TS translator
TS init0.00441.483030.0015
TS cache load0.00200.664530.0007
TS context load0.00150.500230.0005
Template Total0.215972.930.0720
Template load0.01003.369830.0033
Template processing0.205869.502330.0686
Template load and register function0.00170.581410.0017
states
state_id_array0.00070.239750.0001
state_identifier_array0.00100.338460.0002
Override
Cache load0.00521.74741090.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00732.449190.0008
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.029790.0000
General
String conversion0.00000.006420.0000
dbfile0.00200.6918140.0001
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
30content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
29content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
30content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 109
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0004 secs