2008

Stavangeren nr.1 2008

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Innkalling til årsmøte
  • Side 5: Årsberetning 2007
  • Side 8: Stavanger bys historie Av Vigdis Ofte
  • Side 17: Uforlignelige Søragadå Av Hans E. Næss
  • Side 22: Torvet/Torget tusenårsstedet i Stavanger (1) Av Gunnar A. Skadberg
  • Side 41: Historisk dokumentasjon om Vålandstårnet Av Bodil Wold Johnsen

Stavangeren nr.2 2008

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: En fortelling om tre platter A v Jan Gjerde
  • Side 9: Kongsgård avløste skolen i hederskronte Kirkegt. 2 A v Hans Eyvind Næss
  • Side 14: Torvet/Torget tusenårsstedet i Stavanger (2) Av Gunnar A. Skadberg
  • Side 33: Dør med preg Av Axel H. Leversen
  • Side 35: Barndomsminner fra Stavanger på begynnelsen av 1940-tallet 35 Av Hans Jakob Andreassen

Stavangeren nr.3 2008

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 4: Kvalebergleiren Av Jan Gjerde
  • Side 9: Stavangers byutvidelser Av Hans Eyvind Næss
  • Side 14: Enkefru Kristine Nielsen fylder 90 aar 8.ds. Avisartikkel
  • Side 33: Noen synspunkter på Sørvestrikets historie fram til år 900 e Kr. Av Finn Bringsjord

Stavangeren nr.4 2008

Innhold

  • Side 3: Leder Av Hans E. Næss
  • Side 5: Noen synspunkter på Sørvestrikets historie fram til
    år 900 e Kr Av Finn Bringsjord
  • Side 18: Bryllupsvise Av Synnøve Østebø
  • Side 24: Dreyerkalender 1956 Av Anders Bærheim
  • Side 36: Var de rike og mektige i Stavanger ikke så
    forsvarsbevisste i 1806? Av Hans E. Næss

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 09 2021 08:24:45
Script start
Timing: Dec 09 2021 08:24:45
Module start 'content'
Timing: Dec 09 2021 08:24:45
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 09 2021 08:24:45
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 09 2021 08:24:45
Script end

Main resources:

Total runtime0.2844 sec
Peak memory usage27,392.0000 KB
Database Queries124

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00890.0282 3,166.99224,720.0078
Module start 'content' 0.03700.1897 7,887.000011,607.3984
Module end 'content' 0.22670.0575 19,494.39843,329.2422
Script end 0.2843  22,823.6406 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01716.0257340.0005
Check MTime0.00873.0600340.0003
Mysql Total
Database connection0.00030.098410.0003
Mysqli_queries0.01174.09761240.0001
Looping result0.00180.62401240.0000
TS translator
TS init0.00401.395630.0013
TS cache load0.00190.674830.0006
TS context load0.00140.500030.0005
Template Total0.222778.330.0742
Template load0.00802.796130.0027
Template processing0.214775.489630.0716
Template load and register function0.00100.347810.0010
states
state_id_array0.00060.224750.0001
state_identifier_array0.00070.249060.0001
Override
Cache load0.00471.65851120.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00602.112690.0007
Fetch class attribute can translate value0.00030.111210.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.023890.0000
XML
Image XML parsing0.00100.334410.0010
General
String conversion0.00000.006720.0000
dbfile0.00371.3146210.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
29content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/emphasize.tplEdit templateOverride template
23content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezbinaryfile.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezbinaryfile.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 95
 Number of unique templates used: 12

Time used to render debug report: 0.0003 secs