Byhistorisk Forening Stavanger Hjemmeside / Bli medlem

Bli medlem

Har du lyst til å sette byens historie på din dagsorden? Da er Byhistorisk forening noe for deg.

Som medlem får du innbydelser til våre arrangementer som er medlemsmøter, foredragskvelder og byvandringer. Du får også tilsendt vårt medlemsblad, «Stavangeren», og – i tråd med våre vedtekter, blir du utfordret til selvstendig utforskning av Stavangers fortid og aktiv deltakelse i foreningens arbeid.

Byhistorisk forenings eksistens hviler på innsats fra medlemmene. Medlemskontingenten og den frivillige innsats er vår hovedinntektskilde. Kontingenten er kr. 400 pr. medlem og kr. 550 for familiemedlemskap. Betales til konto nr. 3201 25 37300.

 Benytt deg gjerne av skjemaet under for å registrere deg som medlem.

Fornavn

Etternavn

Adresse

Epost


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2021 11:39:13
Script start
Timing: Dec 07 2021 11:39:13
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2021 11:39:13
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 07 2021 11:39:13
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Dec 07 2021 11:39:13
Script end

Main resources:

Total runtime0.1222 sec
Peak memory usage20,992.0000 KB
Database Queries25

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00930.0286 3,168.04694,720.0781
Module start 'content' 0.03790.0717 7,888.125010,588.2813
Module end 'content' 0.10960.0125 18,476.4063411.7500
Script end 0.1221  18,888.1563 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.015812.9321290.0005
Check MTime0.00846.8461290.0003
Mysql Total
Database connection0.00020.185010.0002
Mysqli_queries0.00252.0554250.0001
Looping result0.00030.2338250.0000
TS translator
TS init0.00453.679630.0015
TS cache load0.00241.936830.0008
TS context load0.00191.517930.0006
Template Total0.058848.130.0196
Template load0.00907.365730.0030
Template processing0.049740.673130.0166
Template load and register function0.00121.019710.0012
states
state_id_array0.00010.094010.0001
state_identifier_array0.00030.246420.0002
Override
Cache load0.00413.3825140.0003
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00494.040250.0010
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00453.7186100.0005
General
String conversion0.00000.013120.0000
dbfile0.00100.857690.0001
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/contact_form.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/contact_form.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/eztext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/eztext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezemail.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezemail.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 11
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs