Byhistorisk Forening Stavanger Hjemmeside / Bli medlem

Bli medlem

Har du lyst til å sette byens historie på din dagsorden? Da er Byhistorisk forening noe for deg.

Som medlem får du innbydelser til våre arrangementer som er medlemsmøter, foredragskvelder og byvandringer. Du får også tilsendt vårt medlemsblad, «Stavangeren», og – i tråd med våre vedtekter, blir du utfordret til selvstendig utforskning av Stavangers fortid og aktiv deltakelse i foreningens arbeid.

Byhistorisk forenings eksistens hviler på innsats fra medlemmene. Medlemskontingenten og den frivillige innsats er vår hovedinntektskilde. Kontingenten er kr. 400 pr. medlem og kr. 550 for familiemedlemskap. Betales til konto nr. 3201 25 37300.

 Benytt deg gjerne av skjemaet under for å registrere deg som medlem.

Fornavn

Etternavn

Adresse

Epost


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jan 20 2022 06:40:06
Script start
Timing: Jan 20 2022 06:40:06
Module start 'content'
Timing: Jan 20 2022 06:40:06
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jan 20 2022 06:40:06
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZComments'
Timing: Jan 20 2022 06:40:06
Script end

Main resources:

Total runtime0.1280 sec
Peak memory usage21,504.0000 KB
Database Queries25

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.01170.0346 3,168.04694,719.9922
Module start 'content' 0.04630.0710 7,888.039110,588.2109
Module end 'content' 0.11730.0106 18,476.2500411.7188
Script end 0.1279  18,887.9688 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.017013.2551290.0006
Check MTime0.00906.9984290.0003
Mysql Total
Database connection0.00050.364310.0005
Mysqli_queries0.00262.0274250.0001
Looping result0.00030.2454250.0000
TS translator
TS init0.00443.425630.0015
TS cache load0.00211.621230.0007
TS context load0.00151.181730.0005
Template Total0.053641.930.0179
Template load0.00826.399630.0027
Template processing0.045435.447830.0151
Template load and register function0.00120.938510.0012
states
state_id_array0.00010.102510.0001
state_identifier_array0.00030.203120.0001
Override
Cache load0.00372.9235140.0003
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00443.402950.0009
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00302.3097100.0003
General
String conversion0.00000.017120.0000
dbfile0.00141.066090.0002
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/contact_form.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/contact_form.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/eztext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/eztext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezemail.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezemail.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/byhistorisk/design/byhistorisk/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 11
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs